BREAKDANCE - zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży poszukujących mocnych wrażeń i wyzwań w tańcu. Breakdance to taniec wymagający – poprawia więc kondycję, wytrzymałość i siłę. Podczas zajęć kształtuje się poczucie rytmu i ogólną sprawność fizyczną. Breakdance jest tańcem bardzo widowiskowym, efektownym i żywiołowym. Zapraszamy osoby początkujące, jak i te które zetknęły się z tym stylem tańca.

Termin zajęć: poniedziałek, godz. 16:00
Instruktor prowadzący: Damian Maicher

INTENSYWNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI - Zbliża się dzień Waszego ślubu? Chcecie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy i oczarował Gości? Nie czujecie się zbyt pewnie na parkiecie, a czeka Was cała noc zabawy i tańców? 
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy miesięczny kurs dla narzeczonych. Poznacie na nim kroki walca angielskiego i wiedeńskiego, dowiecie się jak najlepiej rozpocząć taniec i jak go zakończyć oraz co zrobić, by Wasz pierwszy taniec zachwycił Gości. Instruktor doradzi Wam wybór muzyki oraz pomoże wybrać rodzaj tańca, który najlepiej będzie pasował do wybranej piosenki.

Program kursu obejmuje również naukę najbardziej uniwersalnego z tańców w parze discofox, czyli popularnego 2na1. To szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przy muzyce, którą aktualnie można spotkać na różnego rodzaju imprezach tanecznych.

Termin zajęć: wtorek, godz. 20:45

Instruktor: Karolina Wawrzynkiewicz

Pragniemy, aby Państwo jak najlepiej skorzystali z zajęć, dlatego liczba miejsc na kursie ograniczona - do 5 par !